Apartmány U Pivovaru

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Videčská 98, Rožnov pod Radhoštěm 75661

Nově vybudované Apartmány U Pivovaru sídlí v blízkosti centra lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve 4 samostatných, plně vybavených apartmánech o velikosti 18 - 42 m2. Pozemek před budovou nabízí příjemné posezení u sklenky i prostor k hrám dětí. Posedět a odpočinout si můžete i na romantickém místě u řeky. Nechybí úschovna lyží a kol. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Apartmány U Pivovaru On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán č. 1
Apartmán č. 2
Apartmán č. 3
Apartmán č. 4

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Apartmány U Pivovaru Pokoje

Apartmán č.1 nabízí pevné lůžko pro 2 osoby, kuchyňský kout a sociální zařízení.
Apartmán č.2 má oddělenou ložnici s dvěma pevnými lůžky. Má také rozkládací sedací soupravu s možností přistýlky pro 2 osoby, kuchyňský kout s jídelním stolem pro 4 osoby a sociální zařízení. Apartmány č. 3 a 4 mají samostatnou ložnici s dvěma pevnými lůžky. Součástí apartmánů je pokoj s rozkládací sedací soupravou s možností přistýlky pro 2 osoby, kuchyňský kout s jídelním stolem pro 4 osoby a sociální zařízení. Ve všech apartmánech je samozřejmostí kuchyňské vybavení, televize s bohatou nabídkou programů a bezdrátový vysokorychlostní internet.

Apartmány U Pivovaru Gastronomie

Apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do centra města, kde se nachází mnoho restaurací a dalších gastronomických zařízení.

Apartmány U Pivovaru Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Apartmány U Pivovaru Okolí

Rožnov pod Radhoštěm je svou polohou přímo předurčen pro rekreaci a sport. Město a jeho okolí je vybaveno řadou sportovišť pro zimní i letní sporty. V jeho okolí se nacházejí desítky kilometrů značených turistických cest a cyklistických tras, vhodných i pro běžkaře. Mimořádným zážitkem je návštěva Valašského muzea v přírodě, Pusteven či Radhoště.

Apartmány U Pivovaru

Videčská 98, Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit celou mapu